Možnosti dopravy

Zásilková služba PPL
Tímto způsobem lze výhodně přepravovat balíky do 30 kg. Větší množství zboží rozdělujeme do více balíků. Zboží lze zasílat i na dobírku (tzn. platíte přímo řidiči při převzetí zásilky). Termín dodání je následující pracovní den po odeslání.

Zvláštní přeprava
V případě potřeby zajistíme dopravu Vám vyhovujícím způsobem nejen po území ČR, ale i kamkoliv do zahraničí. Zajišťujeme dopravu automobilovou, námořní i leteckou.

Osobní odběr
Osobní odběr na provozovně NAKA – inter s.r.o., Místecká 97, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Termín je potřeba domluvit, abychom v kanceláři byli přítomni. Osobní odběr je zdarma.

Dodací termíny

Chápeme, že v dnešní uspěchané době je rychlost dodání jednou z nejdůležitějších priorit. Proto jsme připraveni pro rychlost vyřízení Vaší objednávky udělat v rámci možností maximum.

Neviditelné obrubníky

– dodávané prostřednictvím zásilkové služby PPL  expedujeme nejpozději druhý pracovní den po objednání. Pokud obdržíme Vaši objednávku do 10:00, expedujeme ji ihned. Termín dodání je následující pracovní den po odeslání.

– dodávané prostřednictvím jiného přepravce expedujeme do týdne od objednání. Termín dodání je dle podmínek zvoleného přepravce.

Pozn.: V době mimo sezónu, tedy v období listopad až únor může být dodací lhůta delší.